Официальный веб-сайт

Повідомлення про проведення зборів ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»»

На виконання вимог частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»» повідомляє, що 18 вересня 2020 року о 17:00 год. за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 5, п’ятий поверх, конференц-зал, відбудуться збори ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»» з метою висування кандидатів у депутати  обласної, відповідних районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад (районів, міст, районів у містах, сіл, селищ, що входять до складу Дніпропетровської області, згідно з адміністративно-територіальним устроєм) та кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови (сіл, селищ, міст, що входять до складу Дніпропетровської області, згідно з адміністративно-територіальним устроєм) на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Акредитація представників ЗМІ для участі у зазначених зборах триватиме до 15:00 години 15 вересня 2020 року за електронною адресою [email protected] відповідно до Порядку акредитації.

Дата публикации 12.09.2020
Официальный веб-сайт
Copyright © 2022 Днепропетровская областная организация политической партии "БЛОК ВИЛКУЛА" УКРАИНСКАЯ ПЕРСПЕКТИВА"